1.jpg
2.jpg
p1060151.jpg
4.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
p1050962.jpg
p1050967.jpg
p1060082.jpg
p1060091.jpg
p1060108.jpg

Meble kuchenne

Wyobraź sobie miejsce w którym się spotykasz ze swoimi bliskimi, wymieniacie miłe spojrzenie, opowiadacie jak spędziliście dzień. W powietrzu unosi się zapach świeżego chleba i kawy...

To właśnie wspomnienie rodzinnego domu, który chcemy pomóc Ci stworzyć. Bo nie od dziś wiadomo że sercem każdego domu jest kuchnia. Efektywne rozwiązania stylistyczne oraz funkcjonalność i odporność na działanie czasu, to cechy, które już od 75 lat charakteryzują meble kuchenne firmy „OIKO”.

Dbając przede wszystkim o satysfakcję i komfort indywidualnych klientów, oferujemy sprawdzone trendy wzornicze, ciekawą kolorystykę oraz nowoczesne, atestowane materiały m.in. okucia firmy Blum i innych wiodących producentów.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy i stosuje najnowsze technologie lakierowania i suszenia w systemie UV. Gwarantuje to trwałość powierzchni lakierowanych. Pamiętając o wysokich wymaganiach polskich i zagranicznych klientów, staramy się ciągle szukać nowoczesnych rozwiązań i wdrażać je w naszym produkcie. Dzięki temu zmieniamy Państwa marzenia w radość z posiadania kuchni gwarantującej długie i bezproblemowe użytkowanie.